Vítá vás Hotel Křížový vrch

Vítá vás Hotel Křížový vrch

Rodinný Hotel Křížový vrch se nachází na stejnojmenném vrcholu v oblasti Nízkého Jeseníku o nadmořské výšce 671 m. Okolní malebná krajina skýtá řadu turisticky oblíbených destinací s bohatou historií a osobitým duchem. Dobový horský resort s tradicí od roku 1902 nabízí široké množství vyžití, komfort, servis, srdečný přístup a především nadstandardní služby včetně vyhlášené restaurace, ve které připravujeme čerstvé delikatesy z lokálních surovin a produktů té nejvyšší kvality. Vaše spokojnost vždy byla a také bude naší hlavní prioritou.

Díky své ideální poloze ve středu Zlatohorské vrchoviny disponuje hotel impozantním výhledem vstříc údolí a celému panorama Hrubého Jeseníku. Můžete tak přímo z terasy pozorovat západ slunce nad Pradědem nebo blízký vrchol Šerák. Nedaleko hotelu se nalézá turisticky vyhledávaná rozhledna Zlatý Chlum a v těsné blízkosti pak kaple zasvěcená Sv. Anně. Místní raritou je pak barokní křížová cesta vedoucí z blízkého Jeseníku, jež prošla kompletní rekonstrukcí. Při vašich procházkách se také můžete zastavit u Jesenických pramenů nebo navštívit nedaleké Priessnitzovy Jesenické léčebné lázně, ve kterých vám rádi zařídíme veškeré procedury.

Blízko hotelu jsou dostupná také lyžařská centra a v případě zájmu pořádáme firemní
i společenské akce. To vše a mnohem více dělá z Hotelu Křížový vrch místo, na které se budete s vždy a s nadšením rádi vracet.